Pożyczka Hipoteczna Na Dowolny Cel

Witam. Nasza firma zajmuje wyłącznie pożyczkami pod zastaw nieruchomości od prywatnych inwestorów. Poszukujemy pośredników finansowych, co podsyłaliby nam klientów których bank odrzuca z powodu bik/big, zdolności kredytowej itp. My nie weryfikujemy takich rzeczy. Dla nas największe znaczenie ma nieruchomość (mieszkania, domy, pensjonaty, lokale komercyjne, działki rolne/budowlane) położone w dużych miastach lub na ich obrzeżach o statusie minimum powiatowym. Pożyczamy pieniądze na 40-50% wartości nieruchomości, oprocentowanie zależne od inwestora który zgodzi się udzielić pożyczki.


Stosowane zabezpieczenia zależnie od inwestora to:
- przewłaszczenie zwrotne z wpisem do II działu KW., natomiast w III dziale KW. zabezpieczamy klienta lub
- hipoteka kaucyjna z wpisem do IV działu KW


Umowa podpisywana jest u notariusza na 12 miesięcy z możliwością odnawiania. Klient przez 12 miesięcy płaci same odsetki a na koniec kapitał.

Klient spełniający wymogi dotyczące nieruchomości w terminie 2 dni roboczych otrzymuje wypłatę przyznanych środkówZa podesłany od państwa temat dzielimy się 10%-tową prowizją udzielaną przez klienta przy podpisywaniu aktu notarialnego.


Po zapoznaniu się z naszą ofertą oraz stroną internetową www.podzastaw.com , proszę o dalsze kontaktowanie się z nami pod numerem 792040817,


Z poważaniem Marcin A.
  PRZEJDŹ NA FORUM